Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty.

• 2023-04-26 11:09:37
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

Uczniowie klas I - III mieli możliwość zaprezentowania zarówno swoich uzdolnień plastycznych jak i wyobraźni, w ramach Konkursu plastycznego na projekt okładki do swojej ulubionej książki.

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu okładki dowolną techniką. Praca miała zawierać tytuł i nazwisko autora książki oraz najważniejszą część – oprawę graficzną nawiązującą do tytułu książki i wprowadzającą w jej treść, starając się nie naśladować istniejącej publikacji. Przy ocenie prac komisja kierowała się następującymi kryteriami: sposób ujęcia tematu (wykorzystanie technik plastycznych), pomysłowość i oryginalność okładki, interpretacja własna, wartości estetyczne pracy.

Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Tamara Wrońska kl. 3a

Mikołaj Wroński kl. 1a

II miejsce – Oliwia Paszka kl. 3b

III miejsce – Agnieszka Rosengart kl. 1

Wyróżnione prace: Lena Lawer kl.3b

Oliwia Dampc kl. 3b

Zlata Pshenychna kl. 1b

Leon Gackowski kl. 3b

Ryszard Misiuk kl. 1b

Gratulujemy dzieciom ich kreatywności i zachęcamy do wzięcia udziału w podobnych konkursach w przyszłym roku szkolnym. Wszystkie prace dzieci znajdują się na gazetce ściennej na dolnym korytarzu. Zapraszamy do galerii prac naszych uczniów.

Organizatorzy: Magda Ladach, Dorota Zadroga

Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty. zdjecie 0 Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty. zdjecie 1 Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty. zdjecie 2 Konkurs na najpiękniejszą okładkę książki rozstrzygnięty. zdjecie 3